בהנהלת והדרכת יואל בן הרוש, דאן 6
מאמן מוסמך, 5
פעמים אלוף ישראל והמכביות

 

רח' קדיש לוז 11 קרית מוצקין
טל:  052-2618763   04-8753509

הורים ותלמידים ממליצים על מכון יואל

 

לכבוד
יואל בן הרוש
מנהל מכון קראטה ק.מוצקין

הנדון:מכתב הערכה
מזה 3 שנים בננו רן לוי,לומד קראטה אצלך,אנו רוצים להודות לך על מקצועיותך בהדרכת הילדים,על אוזן קשבת לבקשות הילדים בפרט וההורים בכלל.על פתיחות וסבלנות לקבל את ייחודיותו של כל ילד וכמובן על קבלת חוברות משימות לתלמיד,שהקנו הרגלי עבודה לצד ערכים,שלא נס לייחם,ואתה יואל,מצאת את השילוב בין השניים והעלית למודעות של הילדים,הדגשת כמה חשוב,חיוני והכרחי לבצע משימות שטומנות בחובם ערכים חשובים כמו דרך ארץ,כבוד לזולת ועוד.

בסיומה של השנה,כשנערך מופע הסיום וראינו את כל תלמידיך על המגרש,חשנו עד כמה מפעל חיים זה שלך חשוב מאוד ומביא גאווה לנו,ולעיר מוצקין.כמובן שלוחה ברכת תודה למדריך עופר שהיה לצידך ואימן את הילדים. המשך בדרכך המיוחדת לאמן את הילדים,ולהטמיע בהם ערכים חשובים.

יישר כוח
ובהערכה רבה
משפחת לוי


יואל היקר
אנחנו נמצאים בקבוצת הקראטה מזה שלוש שנים.סער בני,אוהב מאוד את הקראטה ולא יפסיד אימון בשום מצב!.
מופע סיום השנה היה מרהיב,מעניין ונפלא.
סער אוהב את האימונים,מגיע אליהם בהתלהבות ומתקדם יפה.
הסיבות בגללן הגענו לקראטה מלכתחילה הן:סער הוא ילד בעל מרץ רב ורצינו שיתעל מרץ זה לכיוונים חיוביים.כמו כן סער הוא בעל עודף משקל קל,ורצינו שתהיה לו תוכנית הפעלה גופנית נכונה וטובה.תוכנית שש המשימות תורמת רבות לסער ואף למשפחה.
סער אוהב במיוחד את תרגילי הבסיס,את הקאטות,התחרויות והקרבות.

יישר כוח
בהוקרה-משפחת קלטש


ליואל מדריך הקראטה

יש תחומים המהווים התעמלות לגוף, תחומים אחרים מהווים התעמלות לאינטליגנציה, לימוד הקראטה משלב גוף ונפש.
בני ינון שלומד אצלך השנה,אכן משמש דוגמה לשינוי הנפלא שגרם לו החוג.במהלך השנה הוא רכש כלים להתמודדות:ביטחון עצמי,פיתוח יכולת החשיבה והריכוז,כישורי קואורדינאציה,הכרת הגוף ויכולותיו,משמעת ואיפוק,חיבור חברתי וערכי,כבוד ומוסר. ינון ידע לספר כי החוד נועד להגנה ולא להתקפה ושיש להתייחס בכבוד הדדי,כללים חשובים ומעשיים בחיינו. החוד מובנה, התוכנית ברורה ומסודרת,מכילה דפי מידע וחוברת ערכים.קיים שיתוף הורים בתהליך ואפשרות צפייה בשיעורים,מבחנים להגברת המוטיבציה וגביעים שהביאו כבוד וגאווה לכל הילדים,ובסיום החוג-מופע מרשים ומרגש.
יישר כוח להוציא דורות רבים של ילדים אמיצים ובריאים בגופם ובנפשם.

בהצלחה ובברכה
לוי רותי וינון

שמי אופק ואני בן 7 שנים

זו השנה הראשונה שלי בקראטה.אני מאוד אוהב את החוג ובעיקר את המשחקים.אהבתי את חוברות המשימות שניתנו לי.אני השתפרתי מאוד בזכות הקראטה:התחזקתי,שיפרתי את הכושר הגופני שלי ואת השליטה העצמית,ולמדתי שגם כשקשה צריך להשקיע ובסוף מצליחים.

תודה ליואל ולכל המדריכים שליוו אותנו לכל אורך השנה.
אופק והוריו
נ"ב:אחרי החוג תמיד יש לי תיאבון ואמא מאושרת

לכבוד יואל

הבת שלנו ספיר שפיצר עומדת לסיים אצלך ב"מכון יואל" את השנה השלישית עם חגורה ירוקה ושלושה פסים,והיא נהנתה מאוד להתאמן אצלך בכל התקופה הזאת והיא שואפת להגיע לחגורה שחורה.
בפרק זמן זה היא קיבלה ממך חינוך לאהבת הספורט ובכלל לאהבת הקראטה בפרט.ספיר למדה ממך בנוסף לספורט ערכים חשובים שישמשו אותה בהמשך החיים עצמם ולכל מקום שהיא תגיע אליו,כגון: יושר,הגינות, כבוד הורים ואהבת הזולת. היא למדה ממשך שאת המשימות יש להשתדל לבצע בצורה הטובה ביותר, ככל האפשר,ושעצם ניסיון ההתמודדות מהווה הצלחה,ושהתגברות על חששות מהווה אומץ לב לכל דבר.כמו כן ספיר מודעת יותר לכל הקשור לתזונה בריאה ונכונה,לסדר ארוחות קבוע ועל החשיבות הרבה של הספורט בחיי היום יום עבור כולנו.
אנו מעריכים מאוד את תרומתך הרבה לילדתנו ומאחילם לך שתמשיך כך עוד שנים רבות.

עלה והצלח,
עדנה תומר וספיר שפיצר

לכבוד
"מכון יואל"
מר יואל בן הרוש

ברצוננו לאמור תודה גדולה על השנה הנפלאה שהייתה לבננו יאיר בחוג קראטה.יאיר נהנה מאוד מהמשחקים המשולבים בחוג ובנוסף הוא אהב את הקאטות שהוא למד במהלך השנה.אנו ההורים לא היינו לצערנו במופע הסיום,אך שמענו שהיה יפה ומלהיב מאוד.
אנו רוצים לומר כי אנו מעריכים ומוקירים את צורת הלימוד שלך בחוג הקראטה בו אתה משלב לימוד של דרך ארץ,עזרה לזולת וכבוד בין חברים ולהורים,וזה דבר נפלא וחשוב.כמו כן אנו מרגישים כי יאיר רכש ביטחון עצמי והוא מנסה ליישם מה שלמד בחוג.

יישר כוח,עלה והצלח
אזריאל סילביה ויעקוב
הורים ליאיר אזריאל

ליואל שלום רב!
ברצוננו להביע לך תודה מיוחדת על האימונים שלך בקראטה ב"מכון היואל".
הגענו אליך בדיוק לפני כשנה על סמך המלצות של המכרים שלנו שבר מתאמן בקראטה כבר 8 שנים.עד אס בננו דניאל אף פעם לא ביקר בשום חוג,אךמכייון שהוא היה כבר בן 5 וחצי חשבנו על איזושהי מסגרת בשבילו בה יוכל להביע את עצמו ולשפוך המון אנרגיות שי לו.האמת שדניאל תמיד היה ילד שובב עם בעיות מסויימות של קשב וריכוז ושמענו שאולי חוג קראטה יוכל לעזור בזה.מנקודת המבט של היום אנו יכולים לומר בוודאות שבננו השתנה הרבה לטובה ובמידה רבה הודות לאימונים שלך.הוא נעשה הרבה יותר רגוע,קשוב ומרוכז ממה שהיה פעם.קשה לתאר את השמחה הפורצת הזו שאיתה פעמיים בשבוע הוא רץ לאימונים.יואל,אתה ממש הפכת בשבילו לסמכות עיקרית בחייו,גם בבית דניאל מתאמן הרבה וכל פעם מזכיר לנו שנתקשר אליך לספר איך הוא משתדל.
בנוגע לתוכנית אימוני הקראטה אנו בתור הורים מודיעים לך שהתרשמנו מאוד מכמה דברים:
1.האימונים היו פתוחים וכל הורה והורה יכול לבוא,להיות באולם ולראות איך הולך האימון ואיך הילד מתקדם.
2.האימונים הם תמיד מגוונים-כל פעם מחליפים פעילות ולילד אף פעם לא משעמם.
3.נורא אהבנו את השיחות האישיות עם הילדים כשכולם במעגל מקשיבים,מסיקים מסקנות ולומדים לקח.דבר זה באמת מכין את הילדים לחיים הבוגרים ועוזר להם להסתדר החיי היום יום.
בקיצור אנחנו מאוד מרוצים מחוג הקראטה ומתכוונים להמשיך בשנה הבאה.

תודה על ההשקעה הרצינית
אלה ועופר קורן ההורים של דניאל קורן

ליואל

ברצוני לשבח ולציין לטובה את הפעילות המבורכת במכון אשר תורמת לבני רבות ואשר עליה הוא אינו מוכן לוותר בשום תנאי.
רועי מאוד אוהב את מהלך האימונים, את הקאטות, ובכלל מהרגע שהוא לובש את החליפה, הוא ילד אחר.
השיפור שחל בו מתחילת השנה בכל הקשור ליכולותיו הפיזיות הוא פשוט עצום.
כמובן שמבלי המוטיבציה הרבה והאהבה לספורט אשר הצלחת להקנות לו בזמן כה קצר יחסית, השינוי לא יכול היה לקרות.
ברצוני לציין לטובה גם את החינוך לערכים דרך הספורט, גם באמצאות שיחות "בגובה העיניים" בסיום האימונים וגם במהלך האימונים עצמם.
התמדה בשיטות נכונות אלו לאורך זמן, בלא ספק תניב תוצאות חיוביות. ערכים כמו כבוד,עזרה לחברים ואהבה לזולת חסרים במידה רבה בחברה ואני רק יכול לברך אותך על כך ש"במכון יואל" מילים כמו "כבוד" "עזרה לזולת" וכדומה הם יותר מסתם מילים אלא דרך חיים והכוונה לילדים בתחילת דרכם.
חזק ואמץ, הרבה הצלחה בהמשך, ואשמח מאד אם בני ימשיך במכון עוד שנים רבות עד לחגורה השחורה, כמו שאתה תמיד מזכיר להם.

בתודה ובהערכה רבה
אבי לוי

לכבוד
"מכון יואל"
יואל

הנדון : חוות דעת
אנו ההורים של עומר אלון מודים לך על כל השינוי שחל בילד שלנו. בגרות, רצינות, כבוד ואכפתיות. הילד קשוב יותר לכל הנעשה סביבו, נותן כבוד להוריו ולכל המבוגרים איתם הוא נפגש, עוזר לילדים, עוזר לאחיו הצעיר והכל הכל בנימוס וכבוד אשר אתה יואל לימדת בחוג שלך.

אנו מודים לך על כך מאוד
משפחת אלון
 

 

 

טופס יצירת קשר

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור לתחום קראטה או אומנויות לחימה נוספות. מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
אם ברצונכם לקבל שבוע ניסיון חינם נא לציין זאת בתוכן הפנייה. אם השיעורים הם עבור ילדכם, ציינו את שמו/ה ואת גילו/ה.

 

יואל בן הרוש - הסמכות
חגורה שחורה דאן 6 בקראטה שוטוקאן
מאמן מוסמך מטעם מכון וינגייט
מדריך קרב מגע בצה"ל
מאמן נבחרת הנוער של ישראל בעבר
מאמן מוסמך בשיטת "פאסט דיפנס"-אימון בלחץ אדרנלין
20 שנות ניסיון בהדרכת מבוגרים,ילדים וחיילים

 
 

כיצד לעזור לילדך לפתח את יכולת הריכוז שלו
אם אחד מהניסוחים הללו מתארים את ילדך, אתה לבטח מודאג מכך שהוא סובל מחוסר יכולת להתרכז. למעט מאוד ילדים יש יכולת ריכוז מולדת ועבור שאר הילדים שלא נולדו עם היכולת הזו לעיתים קשה לפתח ריכוז. לילדים אלו קוראים חולמניים או אפילו ילדים בעיתיים. החברה ממהרת להדביק להם תוויות של "בעיות קשב וריכוז" כגון ADD ו-ADHD.
אין ויכוח על כך שהיכולת להתרכז היא אחת מכישורי החיים החשובים,והידיעה כיצד לעזור לילדך לפתח יכולת זו היא הפתרון
...