בהנהלת והדרכת יואל בן הרוש, דאן 6
מאמן מוסמך, 5
פעמים אלוף ישראל והמכביות

 

רח' קדיש לוז 11 קרית מוצקין
טל:  052-2618763   04-8753509

סיור במכון

 

המכון המרכזי שלנו ברח' קדיש לוז 11 הוא מהיפים בארץ, הוא משתרע על שטח של 350 מ"ר עם שני אולמות אימון, מלתחות ושרותים נפרדים לגברים ונשים ולובי גדול עם אזורי צפייה להורים.

 

 

 
 
 
 

 

 

טופס יצירת קשר

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור לתחום קראטה או אומנויות לחימה נוספות. מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
אם ברצונכם לקבל שבוע ניסיון חינם נא לציין זאת בתוכן הפנייה. אם השיעורים הם עבור ילדכם, ציינו את שמו/ה ואת גילו/ה.

 

הורים ותלמידים ממליצים על מכון יואל
לכבוד
יואל בן הרוש
מנהל מכון קראטה ק.מוצקין
הנדון:מכתב הערכה
מזה 3 שנים בננו רן לוי,לומד קראטה אצלך,אנו רוצים להודות לך על מקצועיותך בהדרכת הילדים,על אוזן קשבת לבקשות הילדים בפרט וההורים בכלל.על פתיחות וסבלנות לקבל את ייחודיותו של כל ילד וכמובן על קבלת חוברות משימות לתלמיד,שהקנו הרגלי עבודה לצד ערכים,שלא נס לייחם,ואתה יואל,מצאת את השילוב בין השניים והעלית למודעות של הילדים,הדגשת כמה חשוב,חיוני והכרחי לבצע משימות שטומנות בחובם ערכים חשובים כמו דרך ארץ,כבוד לזולת ועוד..

 
 

האם לילדך יש ביטחון עצמי?
הבעיה מתחילה בקטן, הילד לא יכול להתחבר עם ילדים אחרים ולא מסתכל לאנשים מבוגרים בעיניים,אבל כשהילד גדל כך  גם גדלות הבעיות,ולפני שנספיק לשים לב הילד הופך להיות מטרה לבריונות וללחץ חברתי. ילדים כאלה נקראים ילדים ביישנים ומסיבה מוצדקת.
אומנויות לחימה יכולות לעזור!
השליטה על בניית הביטחון העצמי של ילדך נמצאת בידיך.הרבה מהעקרונות הנתונים כיצד לבנות בטחון עצמי קשים מדי ליישום ע"י ההורה לבדו מפני שהם דורשים זמן,מאמץ וחיזוק מתמיד-בדיוק כאן יכולות אומנויות הלחימה לעזור.הדינאמיקה הקבוצתית,הגישה החיובית שלנו,וקוד ההתנהגות המוסרית שלנו יכולים לעזור בהקניית מיומנויות שיועילו לאורך כל החיים..

 
 

קרב מגע והגנה עצמית
קרב מגע היא שיטת אומנויות לחימה המיועדת בעיקר להגנה עצמית, השיטה מדמה מצבים שיכולים לקרות ברחוב, במקור השיטה היתה מיועדת למטרות צבאיות , אך כיום היא אומצה בכל העולם לכלל האוכלוסייה ולכל הגילאים. מיסד הקרב מגע הוא אימי שדה אור המנוח...