בהנהלת והדרכת יואל בן הרוש, דאן 6
מאמן מוסמך, 5
פעמים אלוף ישראל והמכביות

 

רח' קדיש לוז 11 קרית מוצקין
טל:  052-2618763   04-8753509

אומנויות לחימה לילדות

 

רבים נוטים לתייג את שיעורי אומנויות לחימה כספורט גברי אשר איננו מתאים למין הנשי. בשנים האחרונות התפתחה המודעות שקראטה והחוגים האחרים של אומנויות הלחימה אינם מתאימים רק לגברים, ויש להם הרבה מה להציע לנשים באותה המידה שיש להם מה להציע לגברים.

בראש ובראשונה הנשים אשר מתאמנות בקראטה יספגו וירוויחו את כל היתרונות הטמונים בלימוד של אומנויות לחימה שונות. היתרונות הם העלאת הכושר הגופני ושמירה עליו במהלך האימונים השונים, דבקות במשימה אשר נרכשת במהלך השיעורים, ביטחון עצמי אשר מתעצם בזכות האימונים.

כיום אסור להישאר אדישים לנוכח גלי האלימות אשר פוקדים את העולם, הרי אם נתעלם וננסה לשכוח ממה שקורה בחוץ – זה לא יביא להיעלמות ולהרגעה של המצב ולכן זאת לא הדרך להתמודד עם סיטואציה מהסוג הזה. רכישת מיומנויות של הגנה עצמית הינה הדרך הטובה ביותר להכין את עצמנו לכל סוג של סיטואציה שעלולה להתרחש בכל מקום שהוא.

הקניית הערכים והיתרונות של קראטה אצל נשים תתבצע בצורה קצת שונה מזאת הנהוגה אצל הגברים. בתחילת הדרך ינסו המורים והמדריכים השונים לשלב את שיעורי הקראטה כאימון על הצד המהנה שלו – כלומר לשלב את האימון עצמו עם משחקים אשר יגרמו לנשים השונות ליהנות מאותם שיעורים במקביל לרכישת המיומנויות הבסיסיות. לאחר מכן ניתן להעלות הילוך ולהתחיל לעבוד על העלאת הביטחון העצמי, שיפור מהירות התגובה והקניית כל התרגילים אותם עליהם ללמוד לקראת השיעורים המתקדמים יותר.

לאחר מכן יהיה ניתן לעבור אל השלב המתקדם ביותר של תרגילים ואימונים אינטנסיביים של אימוני קראטה ולימודים מעמיקים של כל התרגילים השונים. בסופו של דבר נשים אשר הולכת לאימוני קראטה מסגלות לעצמן ערכים אשר הם אינן יהיו מסוגלות לסגל לעצמן ביומיום שלהן. קודם כל הידיעה שאתה מכיר ויודע כיצד להתגונן במקרים שונים תשפר את תחושת הביטחון העצמי שלהן ותסיר את החשש שמא יקרה משהו, בנוסף שיפור והעלאת תכונות כמו יכולת תגובה, עמידה בתנאי לחץ ומשמעת תשליך באופן ישיר על העבודה וההתנהלות היומיומית שלהן ותביא לשיפור החיים שלהם במהלך הפעילות היומיומית שהיא מעבר לשיעורי הקראטה.

 

 

 

טופס יצירת קשר

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור לתחום קראטה או אומנויות לחימה נוספות. מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
אם ברצונכם לקבל שבוע ניסיון חינם נא לציין זאת בתוכן הפנייה. אם השיעורים הם עבור ילדכם, ציינו את שמו/ה ואת גילו/ה.

 
אודות מכון יואל
מכון יואל לאומנויות לחימה הוקם בשנת 1987 במטרה להדריך מבוגרים נוער וילדים מאזור הקריות ועכו בקראטה שוטוקאן ,קרב מגע. ואומנויות לחימה נוספות.
המכון שלנו הוא מרכז חינוכי שבו התלמידים לומדים ערכים של כבוד ומשמעת בזמן שהם רוכשים כושר גופני,מגבירים את יכולת הריכוז והביטחון העצמי שלהם ולומדים ליישם יכולות וכישורים אלו בכל תחומי החיים...