בהנהלת והדרכת יואל בן הרוש, דאן 6
מאמן מוסמך, 5
פעמים אלוף ישראל והמכביות

 

רח' קדיש לוז 11 קרית מוצקין
טל:  052-2618763   04-8753509

קראטה – לא מה שאתם חושבים

 

תמיד אנו בתור בני אדם נחפש את הנקודות הפחות טובות בכל תחום אשר נתעסק בו, הרי על מה נוכל להתלונן או לבוא בטענות בסוף היום? הגיע הזמן שנשים לב גם לנקודות החיוביות בדברים שבהם אנו מתעסקים או מתעניינים. לדוגמא כאשר אנו מדברים על סוגים שונים של אומנויות לחימה – הדבר הראשון עליו אנו חושבים זה אלימות וסרטים אשר ראינו שמקשרים בין אומנויות הלחימה לבני נוער אשר מתפתחים להיות אלימים וטעונים.

קראטה – דרך מושלמת לשלוט בעצמכם

לעיתים אנו מגיעים למצבים בחייהם שבהם אנו חייבים לפרוק עול או מתחים אשר מצטברים בנו לאורך זמן. אגירת העצבים איננה מצב אידיאלי עבורנו, ובחלק מן המקרים גם עשויה לפגוע בתפקוד היומיומי שלנו ובבריאות שלנו במקרים קיצוניים. אחת הדרכים הטובות ביותר אשר ניתן באמצעותן להוציא את כל המתחים מן הגוף הינה על ידי אומנויות לחימה מכל הסוגים. באמצעות החבטות השונות אתם פורקים אנרגיה ומשחררים את כל המתחים מן הגוף וכך גם מבריאים אותו.

כאשר אנו לוקחים לדוגמא את הקראטה, אנו מגלים את היכולות של הלחימה הזה – לא רק להוציא את הכעסים החוצה, אלא גם הוא נותן לנו את היכולת לשלוט בהם ולמגר אותם. אימוני קראטה חשובים מאוד להתפתחות שלכם בתור בני נוער בעיקר, אשר הרגשות אצלכם מאוד אמוציונאליים – והיא מאפשרת לכם לפרוק ולמגר את הכעס שלכם בדרך שלא תפגע באף אחד.

בתור הורים אתם יכולים לנתב את הילדים שלכם למקום בטוח אשר יגרום לכם להיות אנשים רגועים יותר ומותנים יותר. אומנויות לחימה זהו כלי אשר מאפשר לילדים אשר סובלים מחוסר יכולת לשלוט בעצמם, לקחת קצת פסק זמן – ולפרוק את מה שיושב עליהם בכל פעם שהם מגיעים לאימון – וככה להיות משוחררים יותר ולהימנע ממקרי אלימות בהם הם יכולים להיות מעורבים. בסופו של דבר כל אומנות לחימה שתבחרו בה, תתרום לכם בשליטה ואיזון הכעסים והאנרגיות השליליות שלכם. בין אם מדובר באימוני קראטה, קרב מגע, ג'ודו או קפוארה – בכל הסוגים הללו אתם תוציאו אנרגיות אשר יתבטאו בכעסים ובאנרגיות הלא טובות בגוף שלכם.
 

 

 

 
 
 

טופס יצירת קשר

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור לתחום קראטה או אומנויות לחימה נוספות. מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
אם ברצונכם לקבל שבוע ניסיון חינם נא לציין זאת בתוכן הפנייה. אם השיעורים הם עבור ילדכם, ציינו את שמו/ה ואת גילו/ה.