בהנהלת והדרכת יואל בן הרוש, דאן 6
מאמן מוסמך, 5
פעמים אלוף ישראל והמכביות

 

רח' קדיש לוז 11 קרית מוצקין
טל:  052-2618763   04-8753509

אומנויות לחימה – כי לגיל אין חשיבות

 

היום אנו נוטים מהר מאוד לשים חוצץ ולקטרג מקומות אשר מתאימים למבוגרים ומקומות אשר מתאימים לאנשים צעירים. אומנויות לחימה היא מסוג הדברים אשר מתאימים לכל המינים ולכל הגילאים באותה המידה – ואין שום הבדל בין מבוגר לצעיר בכל הקשור אל ההתקדמות וההנאה מן החוג עצמו. בחלק מן החוג תוכלו למצוא מתאמנים מכל שכבות הגיל אשר משתתפים ביחד ומתאמנים זה לצד זה. ניתן למצוא את השיתוף הפעולה הזה בכל הענפים של אומנויות הלחימה החל מג'ודו, קראטה וקרב מגע.

אומנויות לחימה – החשיבות של שיתוף הפעולה והשילוב של כל הגילאים

אנשים רבים נוטים לזלזל בחשיבות של שיתוף הפעולה בין כל הגילאים, וטוענים שסיטואציה שכזאת עשויה להביא לחוסר התקדמות של הקבוצה – וחוסר גיבוש בין חברי הקבוצה עצמה. אך לעומת זאת קיימים יתרונות רבים בקבוצה אשר משלבת בתוכה אנשים מכל המינים ומכל שכבות הגילאים אשר מתאמנים בחוגים כמו: קראטה, קרב מגע או קפוארה.

ראשית כל ההשפעה של חברי הקבוצה המבוגרים על אלה הצעירים תהיה הרבה יותר חזקה. המודלים לחיקוי יהיה הרבה יותר ברורים – וההתקדמות של חברי הקבוצה תהיה באופן טבעי הרבה יותר מהירה והתחרות תהיה בריאה הרבה יותר. הרי בסופו של דבר התחרותיות והרצון להגיע אל הקצה בכל הסוגים של אומנויות לחימה הם הבסיס להצלחה.

בנוסף אומנויות הלחימה לכל הגילאים, זאת הזדמנות מיוחדת וחדשנית למשפחות שלמות להתאמן ביחד – ולקבל קצת זמן איכות בסוגים שונים של תחרויות ואומנויות לחימה. הורים יכולים להגיע עם ילדיהם ולהתאמן איתם ביחד או לבלות איתם זמן איכות באימוני קראטה או כל אימון אחר של אומנויות הלחימה.

לכן ברוב המקרים כאשר מאמנים ינסו לשלב בקבוצות שלהם מתאמנים מכל קצוות הגילאים, הדבר יביא ברוב הסיכויים לקבוצה הרבה יותר תחרותית והרבה יותר חזקה בסופו של דברים. המתאמנים הצעירים יקבלו מחבריהם המבוגרים את הדמות לחיקוי ומנגד המבוגרים יקבלו אתגרים ורצון להשתוות אל הצעירים הדומיננטיים. אומנויות לחימה זאת הזדמנות מושלמת לזמן איכות טוב וייחודי עבור משפחות רבות אשר יכולות להעביר את זמנם באימוני לחימה מבין המבחר הקיים.
 

 

 

 
 
 

טופס יצירת קשר

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור לתחום קראטה או אומנויות לחימה נוספות. מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
אם ברצונכם לקבל שבוע ניסיון חינם נא לציין זאת בתוכן הפנייה. אם השיעורים הם עבור ילדכם, ציינו את שמו/ה ואת גילו/ה.