בהנהלת והדרכת יואל בן הרוש, דאן 6
מאמן מוסמך, 5
פעמים אלוף ישראל והמכביות

 

רח' קדיש לוז 11 קרית מוצקין
טל:  052-2618763   04-8753509

קראטה – הדרך שלכם להיות משפיעים

 

אנשים רבים מגדירים את עצמם בתור מנהיגים מלידה, כאלה אשר קל מאוד להתגודד סביבם – ולהקשיב להוראות אותם הם מחלקים בעיניים עצומות ובביטחון מלא. אותם אנשים אשר מגדירים את עצמם כלידרים, ינסו בעיקר למצות את עצמם באימוני קראטה ואומנויות לחימה אחרות על פי המבחר אשר עומד לרשותם. הרצון להוביל וללמוד הוא זה אשר ינחה את אותם האנשים במהלך החוגים של אומנויות לחימה ופעילויות מן הסוג הזה.

כיצד אימוני קראטה משפיעים על בן אדם אשר מגדיר את עצמו כמנהיג?

אותם אנשים אשר יכולים לקחת קבוצה ולהוביל אותה בתור מנהיגים, ניחנים ביכולת להיאבק ולקחת את עצמם לקצה גבול היכולת ברוב המקרים. אותם יכולות מקבלים משמעות אחרות בזמן אימון של אומנויות הלחימה – והסחיפה הופכת להיות הרבה יותר מורגשת ודומיננטית.

הלימוד תוך כדי אימונים של אומנויות לחימה, גורם לאנשים אשר ניחנים ביכולת להוביל אחריהם קבוצה – לספוג ולקבל אלמנטים אחרים אשר הם לא היו מודעים אליהם, דבר שיעצים את הרצון ואת היכולת שלהם ללמד את הקבוצה אותה הם מובילים דברים חדשים אותם הם למדו תוך כדי האימונים השונים.

לעיתים יכולת המנהיגות והרצון להוכיח יועיל לתחרותיות ולגיבוש הקבוצתי. אימוני קראטה מתקיימים בקבוצה של מספר אנשים בכל אימון – ולעיתים היכולת לעזור ולהוביל את הקבוצה גם במהלך האימונים יכולה להיות מועילה ומשמעותית ביותר. בכל הנושא של התחרותיות, הרצון ללכת עד הסוף ולא להישבר כאשר מגיעים אל מכשולים במהלך התחרות – יכולה להביא לתוצאות והישגים מרשימים במיוחד.

בשורה התחתונה כאשר בן אדם אשר מסוגל להוביל קבוצה מגיע אל אומנויות לחימה הפוטנציאל שלו להצליח מצד אחד, ולהביא להצלחת הקבוצה כולה הינו גבוה במיוחד. לכן מקומות רבים אשר מציעים חוגים שונים הקשורים אל אומנויות הלחימה, מחפשים את הלידרים אשר ייקחו חלק בפעילות שלהם ויוכלו להוביל את כל המתאמנים אל הישגים גבוהים במיוחד ולאחד את הקבוצה. ההשפעה גדולה עד כדי כך שאפילו גופים משפיעים וגדולים במיוחד, מבינים את החשיבות של אומנויות הלחימה ומשלבים אותם בפעילות הסדירה שלהם כחלק מהרצון לחשוף אנשים מובילים ולגרום לקבוצה שלמה להתאחד.

 

 

 
 
 

טופס יצירת קשר

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור לתחום קראטה או אומנויות לחימה נוספות. מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
אם ברצונכם לקבל שבוע ניסיון חינם נא לציין זאת בתוכן הפנייה. אם השיעורים הם עבור ילדכם, ציינו את שמו/ה ואת גילו/ה.