בהנהלת והדרכת יואל בן הרוש, דאן 6
מאמן מוסמך, 5
פעמים אלוף ישראל והמכביות

 

רח' קדיש לוז 11 קרית מוצקין
טל:  052-2618763   04-8753509

קראטה – כדרך להורדה ושמירה על המשקל

 

אנשים רבים נאבקים בתופעת ההשמנה, ומנסים למצוא דרכים יצירתיות להיאבק בה ובסופו של דבר לפתור אותה. אחת הדרכים הטובות ביותר להיאבק בעודף משקל היא שילוב של אימוני קראטה או כל סוג אחר של אומנות לחימה באורח החיים שלכם. שילוב של ספורט כלשהוא באורח החיים שלכם, הוא בריא מאוד ואף יעיל יותר ממרבית הדיאטות שאתם מכירים. במהלך אימון של אומנויות לחימה אתם לומדים להגן על עצמכם, אך בנוסף שורפים המון קלוריות דבר שיביא לירידה במשקל – והפעילות המרובה תכניס אתכם לכושר.

אימוני קראטה וירידה במשקל – איך זה מתקשר?

השילוב של אומנויות הלחימה באורח החיים שלכם במהלך ירידה במשקל ושמירה על אורח חיים בריא – הוא חשוב במיוחד. היתרונות של שילוב האימונים במהלך תוכנית הדיאטה מביא לכם יתרונות רבים אשר לא תוכלו להשיג כאשר תבצעו סוגים אחרים של דיאטות. שילוב של אומנויות לחימה במהלך הדיאטה, תביא לכך שתוכלו מצד אחד להוריד במשקל, ולאחר שתגיעו אל המשקל הרצוי – תוכלו לשמור עליו על ידי התמדה באימונים.

חשוב מאוד שתדעו שכאשר אתם מבצעים את האימונים השונים בין אם מדובר באימוני קראטה או כל אומנות לחימה שבה תבחרו להתאמן – עליכם לשלב אותה עם תזונה נכונה אשר תביא לתוצאות שאליהם אתם שואפים להגיע. את הייעוץ לתזונה הנכונה במהלך אימון ניתן לקבל מהמאמן עצמו או על ידי תזונאית אשר תשלב לכם את התפריט השבועי או היומי שלכם כחלק מהאימון של אומנויות לחימה.

יתרון נוסף אשר טמון בשימוש באומנויות לחימה כאמצעי לירידה במשקל או כאמצעי לשמירה על אורח חיים בריא יותר זה שהוא שימושי ויעיל כמעט בכל הגילאים ולכל המינים. אך השילוב של אימוני קראטה לדוגמא במהלך עשיית הדיאטה תהיה כמובן בהתאם למין ולגיל שלכם.

לכן חשוב מאוד שתבקשו מהמורה או המדריך שלכם, תוכנית עבודה אישית ופרטנית אשר תדעו מהם הדרישות של המורה מכם – על מנת שתוכלו להשיג תוצאות. שילוב של אומנויות לחימה במהלך דיאטה – יעשה לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר, ובסופו של דבר תצליחו לשמור על ההישגים שלכם בקלות.
 

 

 

 
 
 

טופס יצירת קשר

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור לתחום קראטה או אומנויות לחימה נוספות. מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
אם ברצונכם לקבל שבוע ניסיון חינם נא לציין זאת בתוכן הפנייה. אם השיעורים הם עבור ילדכם, ציינו את שמו/ה ואת גילו/ה.