בהנהלת והדרכת יואל בן הרוש, דאן 6
מאמן מוסמך, 5
פעמים אלוף ישראל והמכביות

 

רח' קדיש לוז 11 קרית מוצקין
טל:  052-2618763   04-8753509

קראטה – לא רק בשביל התחרותיות

 

אנשים רבים מתחילים לפתח כישורים בסוגים שונים של אומנויות לחימה בשביל לגרות את יצר התחרותיות שלהם – וכמובן להגיע להישגים ולשבור שיאים. אך כיום ניתן להשיג עוד המון דברים בבחירה באומנויות לחימה. קראטה היא אחד מאומנויות הלחימה הוותיקות ביותר והמוכרות ביותר נכון להיום, כמובן שגם בה יצר התחרותיות קיים – ויכול להפוך להיות מרכיב מרכזי, אך ניתן לנתב את היתרונות של אותם אומנויות לחימה אל מקומות אחרים אשר יתרמו לכם יותר.

קראטה – לא רק בשביל תחרותיות

הרצון שלנו לנצח ולזכות בחשיפה גדולה עד כמה שניתן, הוא מובן ואף לעיתים בריא. אך תזכרו שכאשר אתם מתחרים בסוגים שונים של אומנויות לחימה אתם צריכים לספוג עוד המון דברים חיובים – לפני שאתם מתייחסים אל הענף שבו אתם מתחרים כתחרות קודם כל בענף כמו קראטה וכל סוג אחר של אומנות לחימה – קיים המוטיב של הקבוצתיות והעבודה המשותפת. כאשר אתם מתחרים בקבוצות ומקבלים את האימונים שלכם בתור קבוצה, יהיה לכם קל מאוד להסתדר בעתיד במקומות עבודה גדולים ותובעניים – דבר שיביא לכם המון נקודות זכות בעתיד.

בנוסף לקבוצתיות, במהלך אימונים שונים אתם תשפרו את היכולת שלכם להישאר במסגרות – ולהתאים את עצמכם לתנאים שונים ומגוונים אשר בהם אתם יכולים להיתקל במהלך היומיום. קראטה לדוגמא יביא לכם את האפשרות להיחשף לסוגים שונים של תרגילים אשר תצטרכו לשנן על מנת להיות ברמה מספיק גבוהה.

כל בן אדם אשר בוחר בכל סוג של אומנויות לחימה הופך להיות בן אדם ממושמע יותר ודייקן מאוד. בכל גיל, כאשר אתם תהיו מחויבים למאמן שלכם, וללוחות זמנים אשר מוכתבים לכם מראש – אתם תלמדו להתנהל ככה גם בחיים היומיומיים שלכם. דבר שיביא להקלה גדולה מאוד כאשר תתחילו לעבוד במקומות שונים אשר יהיו תובעניים עם לוח זמנים צפוף.

חשוב מאוד לדעת לעשות את ההבדל בין התחרותיות – לבין היתרונות האחרים אותם ניתן לקבל בזכות התמדה בסוגים שונים של אומנויות לחימה. תזכרו שהתחרותיות לא צריכה לגזול מאותן תובנות אשר עליכם להגיע עליכם כאשר אתם נמצאים במסגרת שכזו במשך תקופה ארוכה.
 

 

 

 
 
 

טופס יצירת קשר

הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור לתחום קראטה או אומנויות לחימה נוספות. מלאו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
אם ברצונכם לקבל שבוע ניסיון חינם נא לציין זאת בתוכן הפנייה. אם השיעורים הם עבור ילדכם, ציינו את שמו/ה ואת גילו/ה.